Sezon zimowy

Wigilia z góralską Pasterką w zabytkowym kościele w Jaworkach

Zapraszamy do Gościńca Amon na ciche , spokojne a zarazem aktywne święta Bożego Narodzenia.

W śnieżnobiałej szacie gór można odpocząć od miejskiego gwaru  a przy ciepłym kominku oraz przepięknych kolędach spędzić rodzinną wigilię.
Gwarantujemy regionalne potrawy, domową kuchnie oraz miłą i rodzinną  atmosferę
Organizujemy święta dla osób indywidualnych oraz rodzin.

Sylwester w malowniczych Jaworkach

Wyjazd w góry z rodziną lub znajomymi to najlepszy sposób na świętowanie Sylwestra i Nowego Roku w Gościńcu Amon. W gościńcu można spędzić sylwester na wiele sposobów.

  • Domowa atmosfera , pyszne jedzenie,  ognisko z przysmakami sprawią , że pobyt u nas będzie wyjątkowo udany a ty wrócisz do domu z nową energią i wspaniałymi pomysłami na nowy rok. Dla grup zorganizowanych proponujemy zabawę w sali kominkowej bądź ,,piramidzie zdrowia,, przy dźwiękach dobrej muzyki i domowych przekąskach.

  • Kolejną z możliwości jest spędzenie zabawy w niezapomnianej Muzycznej Owczarni w Jaworkach przy muzyce na żywo , klubie jazzowym gdzie koncertują znakomici artyści min. Hanna Banaszak,  Nigel Kennedy, Oddział Zamknięty, Bracia Cugowscy.
  • W Jaworczańskiej remizie co roku organizowana jest niedroga miejscowa zabawa taneczna przy dźwiękach muzyki i smacznym posiłku
  • Sylwester pod gwiazdami  w Szczawnicy to kolejna propozycja . Białe szaleństwo na stoku połączone z doskonałą zabawą na dole.Takie atrakcje czekają na tych, którzy w Sylwestra wybiorą się do Szczawnicy. Impreza pod Palenicą startuje o godzinie 20. Na początek dyskoteka w  zeszłym roku gościem  wieczoru był Tomasz Szczepaniak z zespołu PECTUS. O północy oczywiście sztuczne ognie i życzenia.

Zapraszamy