Profesjonalny Kurs Praktycznego Zielarstwa i Fitoterapii

Poczuj świat roślin i wejdź w kontakt z jego najbardziej subtelną wibracją

Przygotuj się na niesamowite doświadczenie, jakiego nigdzie indziej nie znajdziesz! Warsztaty Ziołowe to połączenie tradycyjnych i nowoczesnych form ziołolecznictwa.

Dowiesz się, jak gotować pyszne dania z prostych roślin z dziką kuchnią!

Uwolnij swojego wewnętrznego szefa kuchni i naucz się przyrządzać pyszne dania z prostych i dobrze znanych roślin dzięki Dzikiej Kuchni . Nasze warsztaty zapewniają wskazówki krok po kroku, które pomogą Ci stać się mistrzem w kuchni. Dzięki Dzikiej Wysoko wibracyjnej kuchni możesz przenieść swoje umiejętności gotowania na wyższy poziom!

Naucz się tworzyć naturalne produkty kosmetyczne i zdrowotne

Gotowy na odkrywanie świata kosmetyków naturalnych? Na naszych warsztatach nauczysz się, jak tworzyć naturalne kosmetyki i maseczki ziołowe, które nie tylko dobrze działają na Twoją skórę, ale również cudownie pachną. Przestaw się na naturalne kosmetyki dzięki Warsztatom już dziś!

Wykorzystaj moc ziół

Odkryj sekrety ziół i naucz się ich używać w najlepszy dla siebie sposób. Nasze warsztaty zapewnią Ci wiedzę, narzędzia i zasoby potrzebne do tego, aby zioła stały się częścią Twojego zdrowego stylu życia.

Ucieknij w Pieniny na niezapomniany wypad

Spraw sobie prezent. Zrelaksuj się i zregeneruj siły nad malowniczym brzegiem Białej Wody, w czystym rezerwacie w otoczeniu przyrody. Zrób sobie idealną przerwę od codzienności i wróć wypoczęty, ze wspomnieniami na całe życie!

Program, informacje o ekspertach, zasady uczestnictwa i pytania dotyczące organizacji życia i więcej na » Zastosowanie ziół w profilaktyce i terapii.

Program szkoleń: zielarniapieninska.pl

Napisz do nas, na fundacja.logos@wp.pl

Gotowy na kolejny krok w nauce? Dzięki warsztatom możesz dołączyć do społeczności podobnie myślących uczniów i odkryć coś nowego. Niezależnie od tego, czy chcesz odświeżyć swoje umiejętności, czy zgłębić nowy temat, Warsztaty są dla Ciebie!

Pozwól naturze być Twoim przewodnikiem i rozpocznij swoją podróż już dziś!