Zima

Sezon narciarski w Amonie

Piramida w JaworkachOśrodek ARENA NARCIARSKA JAWORKI – HOMOLE położony jest w Jaworkach jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, na styku dwóch pasm górskich – pasma Radziejowej i Małych Pienin. Położenie to, powoduje, że panuje tutaj wyjątkowy, służący zdrowiu mikroklimat oraz niezwykłe bogactwo form krajobrazu.

Zniżki – 10%

Każdy gość mieszkający w Gościńcu "Amon" ma 10% zniżki na karnet na Arenie Narciarskiej "Jaworki"

Promocje

Nocleg i karnet - TYLKO 65 zł

Do wyczerpania limitu promocji nocleg wraz z 4 godzinnym karnetem na stok 65 zł .

(godziny do ustalenia na miejscu)

Zapraszamy i życzymy miłego  pobytu

Za oknem wiosna, a my wspominamy treningi prowadzone przez Mateusza Ligockiego.Podczas ferii w Jaworkach można uczyć się jazdy na snowboardzie pod okiem wybitnego instruktora Mateusza Ligockiego. W załączeniu prezentujemy krótki filmik, z którego dowiecie się jak rozpoznać, która noga będzie prowadząca oraz poznacie triki podnoszenia deski nogą.

IMG_7718a
arena narciarska
IMG_7920a

Wigilia z góralską Pasterką w zabytkowym kościele w Jaworkach

Zapraszamy do Gościńca Amon na ciche , spokojne a zarazem aktywne święta Bożego Narodzenia.

W śnieżnobiałej szacie gór można odpocząć od miejskiego gwaru  a przy ciepłym kominku oraz przepięknych kolędach spędzić rodzinną wigilię.
Gwarantujemy regionalne potrawy, domową kuchnie oraz miłą i rodzinną  atmosferę
Organizujemy święta dla osób indywidualnych oraz rodzin.

zima

Sylwester w malowniczych Jaworkach

  • Domowa atmosfera , pyszne jedzenie,  ognisko z przysmakami sprawią , że pobyt u nas będzie wyjątkowo udany a ty wrócisz do domu z nową energią i wspaniałymi pomysłami na nowy rok. Dla grup zorganizowanych proponujemy zabawę w sali kominkowej bądź ,,piramidzie zdrowia,, przy dźwiękach dobrej muzyki i domowych przekąskach.
  • Kolejną z możliwości jest spędzenie zabawy w niezapomnianej Muzycznej Owczarni w Jaworkach przy muzyce na żywo , klubie jazzowym gdzie koncertują znakomici artyści min. Hanna Banaszak,  Nigel Kennedy, Oddział Zamknięty, Bracia Cugowscy.
  • W Jaworczańskiej remizie co roku organizowana jest niedroga miejscowa zabawa taneczna przy dźwiękach muzyki i smacznym posiłku
  • Sylwester pod gwiazdami  w Szczawnicy to kolejna propozycja . Białe szaleństwo na stoku połączone z doskonałą zabawą na dole.Takie atrakcje czekają na tych, którzy w Sylwestra wybiorą się do Szczawnicy. Impreza pod Palenicą startuje o godzinie 20. Na początek dyskoteka w  zeszłym roku gościem  wieczoru był Tomasz Szczepaniak z zespołu PECTUS. O północy oczywiście sztuczne ognie i życzenia.
sylwester