Meleksem do Rezerwatu Biała Woda: Elektryczny pojazd ma swój nowy przystanek na żądanie – gościniec „Amon” w Jaworkach

Eko wycieczki to „zielone światło” dla lepszej ochrony przyrody i rozwoju turystyki.

W trosce jakość powietrza Jurek Kapłaniak mieszkaniec Szczawnicy oddał do dyspozycji turystów pojazd elektryczny. Nowoczesny, cichy, wydajny i całkowicie ekologiczny meleks w słonecznym kolorze to nie tylko korzyści dla środowiska.

NOWE MOŻLIWOŚCI i WYGODA – dzięki meleksowi można poznać okoliczne atrakcje z zupełnie innej perspektywy. A dla nóg zmęczonych wędrówkami to wspaniała alternatywa i zasłużone wytchnienie. Teraz niezapomniane wrażenia i wygoda idą ze sobą w parze!

  • DLA KAŻDEGO! – nowy środek transportu jest wręcz stworzony dla osób o szczególnych potrzebach: seniorów, dzieci i niepełnosprawnych. Dzięki meleksowi Perła Pienin stoi otworem przed każdym kto pragnie ją odkryć.
  • NIE TYLKO DLA LUDZI – udostępniając meleks pomyśleliśmy także o zwierzętach dla których środowisko naturalne  Pienin jest domem. Pojazd elektryczny ma bardzo niski poziom hałasu i nie emituje spalin.

Żółty meleks czeka, aby zawieźć pasażerów na wycieczkę do Muzeum Pienińskiego Parku Narodowego w Krościenku i  Muzeum Pienińskiego w Szlachtowej, w których można interesująco spędzić czas. Trasa elektrycznego pojazdu obejmuje także Szczawnicę (Plac Dietla, źródła wód mineralnych, wodospad Sewerynówka) oraz  miejscowość Jaworki, gdzie znajduje się pięknie utrzymana, dawna Cerkiew z XVIII w. (obecnie Kościół p.w. Św. Jana Chrzciciela). Melex kończy swą trasę na Białej Wodzie, po drodze zatrzymuje się przy gościńcu „Amon” – przystanek na żądanie.

Poznawaj komfortowo najpiękniejsze zakątki Pienin! Skorzystaj z nowoczesnego i przyjaznego środowisku pojazdu elektrycznego i już dziś umów się na eko-wycieczkę :

tel: 505 135 958